KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861391

nr 1286 1391

Oidentifierad konstnär. Olja på duk, 29x44,5cm. Ej signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:25:37